foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pubquiz Brabant 'wint' 3FM Serious Request veiling van speciaal mengpaneel

coendjSchijndel - Heel Nederland lijkt op de een of andere manier bezig te zijn met de actie '3FM Serious Request'. Het Glazen Huis staat dit jaar in Leeuwarden. Ook binnen onze gemeentegrens zijn er verschillende acties voor en fanatieke volgers van Giel, Coen en Paul. Pubquiz Brabant heeft een mooi veilingstuk bemachtigd vinden ze zelf. Op de veiling van 3FM heeft Berry Franssen zaterdagavond een mengpaneel 'binnengesleept'. En dan niet zomaar eentje, een stukje radiogeschiedenis. Het voormalige eigendom van Gerard Ekdom en daarna van Coen Swijnenberg komt nu naar Schijndel. Pubquiz Brabant is binnen maar vooral buiten Schijndel een gevestigde naam, zij steunen door het jaar heen al diverse maatschappelijke goede doelen. Ook deze actie stond al een tijdje op het lijstje. Berry: ''We waren eigenlijk van plan in stilte wat geld over te maken. Maar het mengpaneel vonden we zo’n leuk en bruikbaar item dat we zijn gaan bieden.'' Of het duur was? 480 euro dat is geen geheim. ''Maar we zijn in de gelukkige omstandigheid dat we mensen kunnen helpen, en dat doen we liever dan het geld naar de belastingdienst te brengen.''

Ook het Kwekkeveld heeft 3FM Serious Request gesteund met 1100 euro.

Wilt u ook de actie steunen of live volgen? Kijk dan op 3FM.nl.

PLUS

Klik > website

Klik > Website

Bouwman

Klik > website

Klik > Website

Hart voor Schijndel

Klik > website

Klik > Website

Voetselect

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

Twan Vissers

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

Klaver

Klik > website

Klik > Website

Korsten tweewielers

Klik > website

Klik > Website

De Sok

Klik > website

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

Easypos

Klik > website

Klik > Website

Lacros

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

Mutsaars

Klik > website

Klik > Website

Neutraal keuren

Klik > website

Klik > Website

Van Wanrooij

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2019  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal