Schijndel - Een gemêleerd gezelschap van jong en oud dames en heren had zich aangemeld voor het 46e schaaktoernooi op zondag 29 januari van schaakvereniging Schijndel in café/zaal de HeerenMeester. Zeventig deelnemers waarvan de jongste 8 jaar en de oudste 77 jaar streden in soms spannende partijen voor de winst.
Met trots deelde organisator Wim Vughts mede dat er deelnemers uit alle windstreken van Nederland o.a uit,Utrecht,Breda, Boxtel, Bruchem,Eindhoven en Maarheeze. naar Schijndel waren afgereisd. Ook 7 leden van Rooise dam en schaakvereniging streden mee voor de prijzen, een unicum. Meer foto's ziet u in ons fotoboek.
Helaas kon de voorzitter Dhr. Wilco van der Velden van de schaakvereniging Schijndel wegens ziekte er niet bij zijn. De 77 jarige Jan Mettler, sinds de oprichting van de schaakvereniging 52 jaar geleden actief lid nam ook deel aan het toernooi. De gratis soep was een welkome opkikker om het toernooi tot een goed einde te brengen. Na afloop was er de prijs uitreiking geleid door Wim Vughts.
Uitslag Eerste prijs werd gewonnen door Pim Ido Beste dame Jolanda Voets Jongste deelnemer Ethan Chua
Dhr. van Houtum had voor alle deelnemers een paar sokken klaar liggen die ze gratis mee mochten nemen. De deelnemers waren zeer enthousiast en tevreden over het verloop van het toernooi.