foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
 

Cleanup Day wijk Plein

Agenda
wijkraad_plein
Datum: 19 september 2020 00:00

Locatie: Wijk Plein

Helaas ging de Nationale Opschoondag niet door vanwege het Corona-virus. Wijkraad Plein verzet de actie naar zaterdag 19 september 2020 - World Cleanup Day. We hopen veel wijkbewoners te mogen begroeten die, evenals wij, blij worden van een schone leefomgeving. Na de Opschoondag van vorig jaar zijn ze gestart met het regelmatig opschonen van onze wijk. We hebben maar liefst 15 groepjes wijkbewoners bereid gevonden om in hun directe woonomgeving met enige regelmaat (één keer per week? één keer per maand? altijd goed) zwerfafval op te ruimen. Sommigen gaan met hun kinderen, een vuilniszak en grijpers er op uit. Sommigen ruimen op terwijl ze hun hond uitlaten...… Hulde voor deze mensen want onze wijk ziet er inderdaad een stuk schoner uit. We zoeken nog steeds wijkbewoners die met name de Heikantstraat, Wagenaarstraat en de Baroniestraat met enige regelmaat vrij willen maken van zwerfafval. Vrijblijvende informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Email
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alle datums


  • 19 september 2020 00:00

Powered by iCagenda

Twan Vissers

Klik > website

Klik > Website

Bouwman

Klik > website

Klik > Website

Lacros

Klik > website

Klik > Website

TVSchijndel adverteren

Klik > email

Klik > Website

Easypos

Klik > website

Klik > Website

Klaver

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

De Nachtegaal

Klik > website

Klik > Website

Woonwinkel

Klik > website

Klik > Website

Voetselect

Klik > website

Klik > Website

Van Wanrooij

Klik > website

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

PLUS

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

Mutsaars

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

Hart

Klik > website

Klik > Website

De Sok

Klik > website

Klik > Website

Neutraal keuren

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2020  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal

//