foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Hebben we aan één Teun genoeg?!

redactieIk heb de vraag van de redactie van TVSchijndel vorige week om blogs te schrijven graag positief beantwoord. Natuurlijk is het vooral belangrijk om goed geïnformeerd te blijven over de voortgang van de coronacrisis en wat het doet in ons dorp. Maar daar mocht toch ook wel een wat positiever geluid tegenover staan. En die laat ik graag horen. Hopelijk zien jullie dat ook als meerwaarde in een tijd waarin we eigenlijk een beetje opgesloten zitten in ons huis, wachtend tot we het signaal “het is weer veilig” krijgen.

Nu heb ik begrepen dat TVSchijndel best nog redactieleden kan gebruiken. Mensen die het leuk vinden om verslag te doen over een evenement of gebeurtenis in ons dorp. Dat kan met de pen, met de fotocamera of met bewegend beeld. Of redacteuren die op een bepaalde dag de persberichten die binnenkomen verwerken tot een artikel voor op de website. TVSchijndel houdt de site 7 dagen per week bij. Rick Mutsaars, voorzitter van TVSchijndel heeft mij gevraagd om hier in een blog ook aandacht aan te besteden. En natuurlijk doe ik dat. Want ik heb gemerkt dat lokaal nieuws heel belangrijk kan zijn om in tijden van sociale onthouding toch geïnformeerd te blijven.

Ik heb de afgelopen week van dichtbij meegemaakt hoe het redactieteam het doet rond de verslaglegging van het coronavirus, en ik moet zeggen: dat doen ze goed! Er is zelfs een aparte sectie Corona Nieuws…  Ik ga zelf nog even nadenken of ik als Teun zal blijven schrijven voor TVSchijndel, maar ik weet wel dat zij wel meer dan één nieuwe Teun kunnen gebruiken!

Heb je vragen of wil je je aanmelden, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 Teunkopie

Lacros

Klik > website

Klik > Website

Twan Vissers

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

Bouwman

Klik > website

Klik > Website

De Nachtegaal

Klik > website

Klik > Website

Hart

Klik > website

Klik > Website

Easypos

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

Klaver

Klik > website

Klik > Website

Van Wanrooij

Klik > website

Klik > Website

Voetselect

Klik > website

Klik > Website

De Sok

Klik > website

Klik > Website

Neutraal keuren

Klik > website

Klik > Website

Woonwinkel

Klik > website

Klik > Website

TVSchijndel adverteren

Klik > email

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

PLUS

Klik > website

Klik > Website

Mutsaars

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2020  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal

//