foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kinderen Ouderen en Muziek bijeenkomsten in Schijndel groot succes

zingenouderskinderenSchijndel - De afgelopen vijf weken hebben ze in Villa Rozenburg in Schijndel, waar nu 8 senioren met dementie wonen, de primeur gehad van de Kinderen Ouderen en Muziek bijeenkomsten (K-O-M). Vijf lessen waar ook peuters en een ouder/verzorger aan deelnamen.

De laatste les waren er ook 8 kinderen van kinderdagverblijf 'Lievelings' aanwezig. Het was weer 'het mooiste moment van de week' zoals de locatie manager aangaf. De senioren genoten, hun ogen twinkelden en ze zongen heel veel liedjes mee. 
Niet alleen de oude cultuurliedjes maar ook de nieuwe liedjes. Het ‘Hallo-liedje’ en het ’Dag-liedje’ met handpop Pino waren de momenten voor intens persoonlijk contact.

Pino kreeg een high five, een box en vaak ook nog een dikke knuffel van de kinderen. De senioren straalden wanneer ze toegezongen werden en volgden het voorbeeld van de peuters. De kleintjes maakten ook contact bij de spelactiviteiten en ze hielpen bij het uitdelen en ophalen van de materialen.


In de bijeenkomsten werd er gezongen met de muisjes, kiekeboe gespeeld en bewogen met de sjaaltjes, geschud de schudflesjes en als topper lieten ze alle dolfijnen zwemmen en springen in de zee, terwijl iedereen ‘visje visje’ meezong. Hilariteit alom toen een dolfijn uit de zee sprong en in de armen van een van de senioren belandde! Er waren zoveel mooie respectvolle momenten die niet alleen voor de senioren speciaal waren maar ook voor de ouders en de peuters. Kleine Felix heeft er een nieuwe opa bij, ze zijn dikke vrienden geworden de afgelopen weken! Muzikale kwaliteitstijd voor iedereen onder leiding van muziekpedagoge Margré van Gestel.

De volgende serie van 5 lessen staat al weer in de planning. Vanaf woensdag 28 februari 2024 tot en met woensdag 27 maart worden er weer 5 muziekeducatielessen georganiseerd waar kinderen van 1,5 tot 3 jaar (met een ouder) samen met de senioren uit Villa Rozenburg aan deel kunnen nemen. De bijeenkomsten starten op de woensdagochtenden steeds om 10.30 uur. Om 11.30 uur staat de koffie/thee klaar en is er voor de kinderen ook wat te drinken én wat lekkers. De kosten voor deelname van een ouder/kind koppel zijn € 25,00 en dat is inclusief een liedjesboekje met alle liedjes uit de vijf lessen en koffie/thee/limonade na afloop. Opgeven voor de KOM lessen kan via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
foto J. van Overdijk

zingenouderskinderen 

Vakmeester Guus

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

De Nachtegaal

Klik > website

Klik > Website

De Verfzaak

Klik > website

Klik > Website

Dennis van der Ven

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

Scootmobielen Veghel

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

20 FIT

Klik > website

Klik > Website

Lacros

Klik > website

Klik > Website

ANGRO

Klik > website

Klik > Website

TVSchijndel adverteren

Klik > website

Klik > Website

PLUS

Klik > website

Klik > Website

The Social Club

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2025  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal

//