
Na ontvangst met koffie/thee en een inleiding op het thema komt het gedeelte 'te pas': de deelnemers maken in kleine groepjes een wandeling van een uurtje in de bossen, tuinen of de prachtige omgeving van het centrum. Bij heel slecht weer of voor wie slecht ter been is, wordt de wandeling denkbeeldig. Te pas wordt gesproken, al of niet aan de hand van de meegegeven vragen, over of naar aanleiding van het onderwerp.
Vervolgens worden er bij een gezellige kop koffie/thee de ervaringen, verhalen of meningen uitgewisseld en om ongeveer 12.00 uur wordt dan deze ontmoeting van ideeën en denkbeelden besloten.
Met deze wandelingen hoopt Damiaancentrum Nederland mensen nader tot elkaar te brengen en wat inspiratie te bieden. De kosten bedragen per deelnemer ongeveer 3 euro, tevreden is de organisatie met elke bijdrage naar draagkracht.
Voor alle informatie over de Gesprekken te Pas: tel. 0413-291200 of 06-10223044.
![]() |
![]() |