Schijndel - De spirituele film die Filmclub Schijndel dit jaar laat zien is een energieke feelgood documentaire waarin de mens centraal staat. Naarmate de minuten verstrijken is het een zelfs een louterend project. Na afloop heb je het gevoel alsof de hele wereld je heeft bijgepraat over de staat en vooral de kracht van de mensheid. Het is een unieke en indrukwekkende film geworden die je niet onberoerd zal laten. Filmclub Schijndel vertoond de film op dinsdag 9 februari (carnavalsdinsdag) in Het Gasthuis Lidwinahof te Schijndel, aanvang 20.00 uur. Reserveren is noodzakelijk. De avond is toegankelijk voor iedereen.
Het is dit jaar precies 10 jaar geleden dat Filmclub Schijndel jaarlijks op carnaval-dinsdag een spirituele film vertoonde. Dat waren: Spring, Summer, Fall, Winter, ... and Spring, Steps of Mindfulness met Thich Nhat Hanh, Maya kalender met Wiek Lenssen, De Findhorn-retraite met Eckhart Tolle, Deepak Chopra, Santiago de Compostela, Spiritueel dansen met Dances of Ecstasy, Tibetaanse geneeskunde met Ayurveda, Vajrayana boeddhisme, Tibetan book of the dead,
Reserveren is noodzakelijk en kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Leden van de filmclub betalen 5,5 euro en niet-leden 7 euro maar met strippenkaart 6 euro. Wil je op de hoogte blijven van de films die Filmclub Schijndel gaat vertonen schrijf je dan in voor de nieuwsbrief. Dat kan via de website www.schijndelfilm.nl of via het e-mail adres.